zpět

Úspěch studentky ze sponzorského programu Gján Putra


Award1

Studentka Gjan Putry Nirma Tanwar z naší školy v Džadanu dosáhla vynikajících výsledků v posledním desátém ročníku při závěrečných zkouškách v Rádžastánu. Získala druhé nejlepší umístění v oblasti Pali. Zkoušek se zúčastnilo celkem 30 674 studentů.

Award2

Newspaper1

Jejímu úspěchu se široce věnují všechny místní noviny. Studentka totiž pochází z chudé rodiny z města Sodžat, jejíž jediný příjem pochází ze stánkového prodeje zeleniny a květin.Všechna média se zmiňují o tom, že dostala zdarma vzdělání v naší škole v rámci programu Gyan Putra Scholarship Scheme (stipendijní program školy Gjan Putra).

Newspaper3

Lidé na tuto zprávu zareagovali a přinášeli rodině mouku, rýži a další potraviny.

Překlad novinového článku zveřejněného v Rádžastánu v novinách Patrika dne 30. 7. 2020:

Dcera pouličního prodavače vylepšila rekord

Studentka 10. ročníku vyšší střední školy Višvadíp Gurukul, slečna Nirma Tanwar, složila zkoušky s výsledkem 94,33%! Její otec Gopala Tanwar živí svoji rodinu prodejem zeleniny. Jeho dcera studuje zdarma na škole v rámci programu Gjan Putra. Studentce bylo za její úspěch předáno ocenění za přítomnosti ředitele Pravee Trivedi, ředitele školy Dr. Sureše Garga, Mahanta svámího Phulpuriho, svámího Avatárpuriho, Džhumarlala Garga a dalších. Sama Nirma Tanwar říká, že by se ráda stala lékařkou.

Newspaper2

hospital

Nemocnice

Lékařská pomoc a podpora v odlehlých oblastech Indie.


Číst dál >

school

Škola

Charitativní škola založená pro chudé vesnické studenty.


Číst dál >

talab

Shromažďování dešťové vody

Dodávka pitné vody pro oblasti postižené suchem.


Číst dál >